Nabídka

Jděte na nabídku

Galerie

Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji
Jděte do galerie

O nás

Proč Pro-ConstruCtion ...? 

BEZPEČNOST

Naše tribuny jsou stavěné na bázi prvků světového lídra lešení, firmy LAYHER GmbH, které se mohou díky své flexibilitě přizpůsobit jakýmkoliv terénním podmínkám. Statika tribun je kontrolována a splňuje všechny požadované mezinárodní normy, normy EU a regionální předpisy.

JE JIŽ DOKÁZÁNO, ŽE NAŠE SEDAČKY TAK I OSTATNÍ SOUČÁSTKY SPLŇUJÍ NĚMECKÉ A EVROPSKÉ PROTIPOŽÁRNÍ NORMY.

KOMFORT

Nabízíme Vám elegantní a pohodlné křesla nebo sedačky. Různobarevné sedačky umožňují bezproblémové rozdělení tribuny na sektory nebo jejich jednoduché očíslování. Šířka průchodu mezi sedačkami zajišťuje dostačující množství místa, díky čemuž se zvyšuje komfort sezení. Během zimních a sportovních akcí se dobře osvědčily tribuny pro diváky na stání. Schody na tribuny mohou být umístěny zepředu, zezadu nebe uprostřed.

CHCETE NABÍDNOUT SVÝM DIVÁKŮM NĚCO SPECIÁLNÍHO?

  • nabízíme zastřešení nad tribunami a povlaky na sedačky
  • na tribunách mohou být umístěny texty a reklamy

PORADENSTVÍ

VÍTE CO CHCETE, ALE NEVÍTE JAK TO ZREALIZOVAT ?

Rádi Vám poradíme a zkusíme společně nalézt nejlepší řešení. Ukázání úplné technické dokumentace je samozřejmostí, díky které budete mít přesnou představu, jak budou tribuny vypadat.

PROVĚŘĚNÁ KVALITA ZA POCTIVOU CENU

Na trhu existuje mnoho firem, které nabízejí své tribuny za dobrou cenu, ale bohužel často s dodatečnými službami, které navyšují počáteční atraktivní cenu. U nás obdržíte veškeré služby za příznivou cenu, bez skrytých dodatečných plateb.

Náklady za pronájem zahrnují: plánování, transport, montáž a demontáž stavby našimi odborníky. U nás nenajdete skryté náklady!

KVALITA NAŠEHO SYSTÉMU TRIBUN SPLŇUJE VŠECHNY POVINNÉ NORMY. NAŠE SOUČÁSTKY TRIBUN POCHÁZEJÍ OD ZNÁMÝCH NĚMECKÝCH FIREM. VŠECHNY OCELOVÉ SOUČÁSTKY JSOU POZINKOVANÉ, COŽ JE CHRÁNÍ PŘED KOROZÍ A POČASÍM.

MONTÁŽ

Stavba tribuny může být naplánována a probíhat podle Vašich představ a požadavků. Společně nalezneme nejlepší a nejvýhodnější řešení. Naše motto – ″to co se zdá nemožné, učiníme možným″. Čas montáže a demontáže tribuny nebo konstrukce si společně domluvíme, vezmeme v potaz Váš návrh a přání. Díky naší specializované skupině Vám můžeme zaručit rychlou montáž a demontáž.

NAŠI KVALIFIKOVANÍ ZAMĚSTNANCI PRACUJÍ RYCHLE A PRECIZNĚ, PONECHÁVAJÍ ČISTÝ PROSTOR NA STAVENIŠTI, NEZÁVISLE NA TOM ZDA JE DEN, NOC, NEBO VÍKEND.

NÁŠ SERVIS

V případě, že se na nás obrátíte, vypracujeme a naplánujeme společně celý projekt. Rádi provedeme lokální prohlídku plánovaného místa stavby, aby jsme Vám mohli nabídnout nejlepší řešení.

Zaručujeme tyto služby:

  • Poradenství na místě
  • Technickou dokumentaci tribuny
  • Transport tribuny
  • Montáž našimi specialisty
  • Pokud vznikne taková nutnost rovněž čištění
  • Číslování (na přání)
  • Nechcete, aby Vaši diváci seděli v dešti? Postavíme pro Vás tribunu se zastřešením
  • Během akce jeden ze zaměstnanců může zůstat na místě

TRIBUNA JE OD SAMÉHO ZAČÁTKU AŽ DO SAMÉHO KONCE PLÁNOVANÁ, STAVĚNÁ A DEMONTOVANÁ NAŠIMI ZAMĚSTNANCI. PROTO SE MŮŽETE SOUSTŘEDIT NA DŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI TÝKAJÍCÍ SE AKCE.

Stránky používají soubory cookie. Zůstáváte na tom souhlasíte s jejich použitím v souladu s aktuálním nastavením prohlížeče.X
www.pro-construction.cz